Nasz zespół

 

Ola

Właścicielka i współzałożycielka Stacji Event

Ola jest współpomysłodawczynią Stacji Event. Uwielbia swoją pracę - to właśnie ona zawsze wychodzi z biura ostatnia. Swoją kreatywnością, pasją i zaangażowaniem zaraża wszystkich współpracowników. Jest rzadkim przypadkiem marzycielki o lirycznej duszy, która ma głowę na karku. Ukończyła polonistykę i dziennikarstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także podyplomową psychologię. Prywatnie miłośniczka poezji Poświatowskiej, długich wypraw po Bieszczadach i zapachu lawendy. Po godzinach pracy można ją spotkać w kinie studyjnym lub nad książką, w jednej z krakowksich knajpek. W pracy wszyscy się śmieją, że zna na pamięć harmonogram najbliższych wydarzeń kulturalnych. Ola zawsze dba o to, by w ofercie Stacji Event nie zabrakło warsztatów dotyczących sztuki i literatury. Ma też wyjątkowe oko do detali, dba o każdy szczegół. To właśnie dzięki niej każda impreza ze Stacją Event jest zapięta na ostatni guzik.

Monika

Współzałożycielka Stacji Event

Monika to człowiek orkiestra. W zespole nazywana jest "techniczną", ale potrafi zrobić wszystko. To ona naprawia sprzęt, przygotowuje skomplikowane obliczenia, jest świetnym pilotem wycieczek, a w kiedy trzeba, zmienia się w kierowcę rajdowego, który szybko przywozi na miejsce niezbędne materiały. Monika jest absolwentką biologii na Uniwersytecie Pedagogicznym i chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim.. Dzieci uwielbiają warsztaty naukowe, które prowadzi, bo w niezwykle ciekawy sposób opowiada o ciekawostkach dotyczących nauk ścislłych. Wielką popularnością cieszą ekscytujące eksperymenty, które przeprowadza wraz z maluchami. Dzięki scenariuszom zabaw, które układa, najmłodsi dowiadują się dlaczego banany są krzywe, jak tworzy się perfumy i że zwierzęta widzą świat w inny sposób niż ludzie. W swoim domu hodowała już ptaszniki, patyczaki i karaczany, czyli owady, których nie jeden by się przestraszył, ale ona potrafi o nich opowiadać tak ciekawie, że każdy ma ochotę je zobaczyć na własne oczy.

Monika

Monika to studentka psychologii i prawdziwy tytan pracy. Żałuje, że biuro Stacji Event zamykane jest na noc, bo mogłaby zrobić jeszcze więcej. Jest niezwykle kreatywna, dlatego jej scenariusze gier miejskich po brzegi wypełnione są wyjątkowymi atrakcjami. Prywatnie wielka miłośniczka zwierząt. Od 8 lat jeździ konno i startuje w konkurencji skoków przez przeszkody, odnosząc duże sukcesy.

Ola

Ola to "dobry duch" firmy. Uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy. Dzięki pozytywnej energii wprowadza do firmy fantastyczną atmosferę. Jej konikiem są oferty podróżnicze, które przygotowuje dla klientów Stacji Event. Na wycieczkach zna się świetnie, ponieważ studiuje turystykę i rekreację. Uwielbia podróżować i wynajdywać najciekawsze i najbardziej malownicze miejsca na mapie Polski.

Ula

Animatorka

Podejrzewamy, że Ula ma tajemne moce - zawsze potrafi zrobić coś z niczego. Pieczołowicie przygotowuje kąciki rękodzielnicze, plastyczne i recyklingowe, w których razem z dziećmi tworzy niesamowite dzieła. To właśnie ona po nocach przygotowuje scenografię warsztatów: wielkie malowidła na płótnach, ciekawe rekwizyty i kolorowe ozdoby. Prywatnie absolwentka kulturoznawstwa, która ubóstwia koty. W rodzinnym domu ma ich chyba z dziesięć.

Asia

Animatorka

Asia to wulkan energii. Jest najbardziej roztańczoną i rozśpiewaną animatorką. Wcześniej dziennikarka radiowa - po urodzeniu córeczki Emilki, uznała, że to co kocha najbardziej to praca z dziećmi. Podczas imprez zamienia się w prawdziwą wróżkę, która zabiera maluchy w magiczny, bajkowy świat. To na czym zawsze jej najbardziej zależy to uśmiech tych, dla których prowadzi warsztaty. A dzieci, które poznają Asię, nie mogą się potem od niej odkleić

Justyna

Animatorka

Prawdziwa oaza spokoju. Nic ani nikt nie jest w stanie wyprowadzić jej z równowagi. Jej konikiem jest malowanie twarzy. Na każdych warsztatach stoi kolejka dzieci, które chcą, aby Justyna wyczarowała na ich buźkach piękne malunki. A ona jest prawdziwą profesjonalistką, najpierw celująco skończyła liceum plastyczne, a teraz studiuje architekturę wnętrz na krakowskim ASP. Dodatkowo po godzinach biega z aparatem po mieście i zapisuje na kliszy piękne pejzaże.